• 0312 394 49 65
  • kit@kit.com.tr
Kit Mühendislik img

Hakkımızda

Firmamiz 2007 yılında Baraj hidromekanik ekipman üreticilerine alt yüklenici olarak imalat faaliyetine başlamıştır. İki yıllık hidromekanik ekipman imalatı tecrübesinden sonra, kendi imalat tesislerini oluşturup, baraj daimi mekanik techizatları ve ağır kaynaklı makina imalat işlerini doğrudan müşterilere sunabilecek hale gelmiştir.
10 yıllık imalat tecrübesinin sonunda, ürün çeşitlerini Boru hatları, Pompa İstasyonarı, Arıtma Tesisleri ve Sulama Sistemlerine komple cevap verebilecek şekilde geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz

Genç bir firma olmamıza rağmen, personelimizin, baraj hidromekanik techizatları ve ağır kaynaklı makina imalatı ile ilgili mühendislik, imalat, montaj ve işletmeye alma konularında uzun bir deneyime sahiptir.

İşlerimizi en ince detayına kadar amatör bir ruh ile takip etmek, ancak, kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda profesyonel olmaktan gurur duyuyoruz.

Konusunda yetişmiş ve deneyimli mühendis, idareci, tekniker ve operatörlerden oluşan bir kadro ile tasarımdan devreye almaya kadar her aşamada hizmet vermekteyiz.

Tasarım konusunda tecrübeli ve bilgisayar donanımlı belli başlı firmalarla işbirliğimiz mevcut olup, imalat detaylarını kendi tesislerimizde oluşturmaktayız.

Fabrikamız vinç imkanları ile donatılmış 1500 + 1500 metre-kare kapalı alana sahip olup 10 ton ağırlığındaki tek parça imalatları ele alacak kapasiteye sahiptir.

img
img

Bizimle İletişime Geçin

Ürünlerimiz hakkında soru veya yorumlarınız mı var?
Yardımcı olabileceğimiz bir konuda sorularınız mı var?
Sizden haber almaktan mutluluk duyarız.

0312 394 49 65
tr_TRTurkish